У зв'язку з відключенням електроенергії оформлення та обробка замовлень може зайняти деякий час
Академія краси
Опубліковано: 20 Жовтня 2021
UNICE
Автор
5 причин звернути увагу на олію чайного дерева
Олія чайного дерева – відома рушійна сила в догляді за собою. Здається, вже всім відома її цілюща дія, тому ми пропонуємо узагальнити всі знання та назвати 5 причин додати продукти з вмістом олії чайного дерева у свій догляд.
  • Антисептична дія.
В реаліях 21 століття ніжні та дієві антисептики – на вагу золота. Олія чайного дерева саме з таких. Вона не просто знезаражує, вона запобігає розвитку бактерій та посилює шкірний імунітет.
  • Баланс.
Чайне дерево балансує шкірні виділення, завдяки чому в порах синтезується менше шкірного сала й жирність шкіри зменшується. Це також сприяє зменшенню розміру пор та покращенню загального вигляду й текстури шкіри.
  • Зволоження.
Олія чайного дерева збагачена мікроелементами, які швидко поглинаються та засвоюються клітинами. Завдяки цьому зволожуючі засоби з чайним деревом значно покращують стан епідермісу, не залишаючи дискомфортної жирності на поверхні шкіри.
  • Загоєння.
Олія здатна створювати захисний бар’єр на шкірі та прискорювати загоєння, запускаючи активні процеси відновлення епідермісу. Чайне дерево зменшує запальні процеси та «підсушує» висипання.
  • Універсальність.
Олію чайного дерева можна використовувати для вирішення максимально різних проблем зі шкірою - і завжди бути впевненою в ефекті. Але головна суперсила цього компонента – боротьба з акне. Оскільки ж компонент максимально безпечний – його можна використовувати з 11-12 рочків.
А тут – список продуктів з олією чайного дерева, які можна хоч зараз замовити та буквально озброїти свою косметичку засобами з цим інгредієнтом. 
Ніжкам - максимум комфорту! Настав час поповнити свій б'юті-арсенал засобами з олією чайного дерева. Крем для ніг захищає шкіру стоп від негативної дії факторів довкілля та запобігає появі неприємного запаху. Збагачена маслом ши, вітаміном Е та косметичною сечовиною формула крему зволожує та відновлює шкіру стоп.
Дізнатися більше
Висипанням та подразненням - НІ, здоровій шкірі - ТАК! Настав час поповнити свій б'юті-арсенал засобами з олією чайного дерева. Очищаючий гель для вмивання забезпечує глибоке очищення обличчя та допомагає позбутися надлишків шкірного жиру. Олія чайного дерева у складі продукту зменшує прояви пігментації, а гліцерин пом’якшує шкіру.
Дізнатися більше
Твоя SOS-допомога при висипаннях! Настав час поповнити свій б'юті-арсенал засобами з олією чайного дерева. Тонік для обличчя допомагає позбутися надлишків шкірного жиру, ретельно очищає шкіру, звужує пори та забезпечує матовий вигляд на тривалий час. Пантенол, вітамін Е та алантоїн у складі продукту зволожують та відновлюють шкіру обличчя. Більш того, тонік допомагає боротися з пігментацією.
Дізнатися більше