Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 180Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 192Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 208 UNICE - партнер жіночої конференції Connecting Women 2018

UNICE - партнер жіночої конференції Connecting Women 2018


4 листопада в Національному центрі Олександра Довженка відбулося найважливіша подія осені - жіноча конференція Connecting Women, в якій взяли участь кілька сотень дівчат.
Щоб розповісти дівчатам про те, як стати успішніше у всіх сферах життя за допомогою інструментів DIGITAL, в цей день на конференції Connecting Women від журналу «Единственная» зібралося понад 25 спікерів. Ведучою заходу виступила коуч, тренер, бізнес-спікер Алла Задніпровська. UNICE выступив одним з партнерів конференціі, приготувавши для спікерів подарунки з продукцією та рекламними матеріалами.

Серед спікерів були успішні бізнес-вумен, блогери, фахівці в сфері digital, психологи, а також публічні особи. Серед них - Інна Катющенко, Аніта Луценко, Ольга Фреймут, Ірина Муштіна, Лена Борисова, Наталія Самойленко і багато інших успішних дівчат.Вони провели цікаві майстер-класи, ексклюзивні воркшопи, а також представили учасницям конференції корисні кейси, які надихнули їх не тільки на нові звершення, але й допомогли їм розібратися зі своїми планами і бажаннями.


social life, UNICE