UNICE multibrand на косметичній виставці СosmoProf 2019
З 14 по 18 березня в італійському місті Болонья пройшла Міжнародна виставка індустрії краси та косметики Cosmoprof 2019.
Сosmoprof (Космопроф) - провідна міжнародна виставка, яка об'єднує всі області індустрії краси, від сировини до готової продукції. У виставці кожного року беруть участь понад 2,600 компаній з 60 країн світу, представляючи 3,100 брендів косметичної продукції, парфумерії, засобів по догляду. Учасники демонструють останні тенденції і розробки в косметичній промисловості, діляться своїми знаннями та досвідом, щоб усі відвідувачі залишалися в курсі останніх модних напрямів.
Виставка включає наступні спеціалізовані експозиції:
  • COSMOPACK - виставка сучасних виробничих технологій для упаковки;
  • COSMOPRIME - виставка парфумерії та косметики;
  • COSMOPROF GREEN PAVILION - виставка натуральної косметики, органічної і еко-продукції.
  • COSMO HAIR & NAIL & BEAUTY SALON - виставка професійних косметичних засобів і інструментів для догляду за волоссям, манікюру та дизайну нігтів, а також косметичної продукції і для салонів краси і SPA.
Cosmoprof – це не тільки місце зустрічі професіоналів в області індустрії краси та wellness, а й зручний майданчик для пошуку і зміцнення ділових зв'язків. Компанія UNICE multibrand слідкує за трендами та новинками у галузі, тому в цьому році відвідала цей потужний захід. Теплі зустрічі з діючими партнерами мультибренду, перегляд новинок на їх стендах, ознайомлення з асортиментом світових брендів – це все і багато іншого чекало представників UNICE на виставці.
Надихнувшись досягненнями міжнародного рівня, команда UNICE multibrand повернулися в Україну з новими ідеями та готова впроваджувати модні тренди у своїх каталогах!