22 Березня 2019
У фокусі
UNICE multibrand на косметичній виставці СosmoProf 2019
#UNICE
# social life
# виставкиЗ 14 по 18 березня в італійському місті Болонья пройшла Міжнародна виставка індустрії краси та косметики Cosmoprof 2019.
Сosmoprof (Космопроф) - провідна міжнародна виставка, яка об'єднує всі області індустрії краси, від сировини до готової продукції. У виставці кожного року беруть участь понад 2,600 компаній з 60 країн світу, представляючи 3,100 брендів косметичної продукції, парфумерії, засобів по догляду. Учасники демонструють останні тенденції і розробки в косметичній промисловості, діляться своїми знаннями та досвідом, щоб усі відвідувачі залишалися в курсі останніх модних напрямів.
Виставка включає наступні спеціалізовані експозиції:
  • COSMOPACK - виставка сучасних виробничих технологій для упаковки;
  • COSMOPRIME - виставка парфумерії та косметики;
  • COSMOPROF GREEN PAVILION - виставка натуральної косметики, органічної і еко-продукції.
  • COSMO HAIR & NAIL & BEAUTY SALON - виставка професійних косметичних засобів і інструментів для догляду за волоссям, манікюру та дизайну нігтів, а також косметичної продукції і для салонів краси і SPA.
Cosmoprof – це не тільки місце зустрічі професіоналів в області індустрії краси та wellness, а й зручний майданчик для пошуку і зміцнення ділових зв'язків. Компанія UNICE multibrand слідкує за трендами та новинками у галузі, тому в цьому році відвідала цей потужний захід. Теплі зустрічі з діючими партнерами мультибренду, перегляд новинок на їх стендах, ознайомлення з асортиментом світових брендів – це все і багато іншого чекало представників UNICE на виставці.
Надихнувшись досягненнями міжнародного рівня, команда UNICE multibrand повернулися в Україну з новими ідеями та готова впроваджувати модні тренди у своїх каталогах!

11 Липня 2019

UNICE дарує подорож до Каппадокії переможниці Blogger's Awards 2019

22-го червня у Києві відбулася щорічна церемонія нагородження Blogger's Awards 2019. UNICE стала спо

Читати далi
22 Березня 2019

UNICE multibrand на косметичній виставці СosmoProf 2019

UNICE multibrand шукає тренди на косметичній виставці СosmoProf 2019, Болонья, Італія

Читати далi
29 Березня 2020

Огляд нової серії по догляду за обличчям від MARION

Огляд нової серії по догляду за обличчям від MARION

Читати далi