0 (800) 33-00-80
  • UKR
  • RUS
  • ENG
  • TR
Вітаємо,
Каталог товарів
Кошик
Авторизуйтесь щоб отримати знижку
від 25 до 35%
та розширені можливості!
  • UKR
  • RUS
  • ENG
  • TR
Академія краси
Опубліковано: 25 Листопада 2019
UNICE multibrand
Автор
Базовий догляд DermoFuture
Базовий догляд DermoFuture
Каталог UNICE переповнений крутими брендами і досконалими продуктами і іноді дуже важко орієнтуватись у виробниках, щоб обрати "свого". Тому сьогодні ми хочемо приділити увагу одному з найцікавіших брендів - DermoFuture. Цей бренд відомий дуже незвичайними продуктами, пропагандує відмову від ін'єкційної медицини і допомагає жінкам закохуватись у себе без макіяжу. Про всі продукти розповідати нам довелось би протягом кількох годин, тому ми обрали найновіші: серію для чутливої шкіри, електрощітку і 4 універсальні сироватки. Використовуючи ці продукти, Міла Юрах продемонструє послідовний щоденний догляд на ніч і зранку, також покаже правильний омолоджуючий масаж обличчя щіточкою і продемонструє сироватки, вказуючи на показання до їх використання. Це не просто випуск, а скарб для фанатів DermoFuture і ідеальна інструкція по догляду за шкірою будь-якого типу, в будь-якому віці.
Відновлюючий омолоджуючий концентрат із ретинолом є інноваційним косметичним засобом, який ефективно гальмує процеси старіння шкіри, зменшуючи як глибокі зморшки, так і тонкі мімічні лінії. Продукт призначений для догляду за зрілою та зневодненою шкірою, схильною до дисколорації (зміни природного кольору). Засіб ефективно відновлює шкіру, живить та зволожує її.Поєднання ретинолу з такими цінними інгредієнтами, як косметична сечовина, олія з виноградних кісточок, олія інка-інчі та протеїн шовку, робить шкіру ідеально гладенькою та зволоженою. Синергія ретинолу й вітаміну Е викликає зміни у верхніх шарах епідермісу, завдяки чому навіть після нетривалого використання сироватки обличчя виглядатиме значно молодшим. Інші активні інгредієнти продукту працюють на більш глибоких шарах шкіри, у такий спосіб прискорюючи вироблення колагену та еластину, відновлюючи структуру клітин та ущільнюючи шкіру.Концентрат-сироватка рекомендується для будь-якого типу шкіри з потребами в пом’якшенні, регенерації та розгладженні. Щоденне використання продукту підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри, робить її еластичною, свіжою та молодою. Економна у використанні.
Дізнатися більше
Активна розгладжуюча ліфтинг-сироватка містить поживні компоненти інтенсивної дії, які миттєво оживляють обличчя, усуваючи ознаки втоми. Засіб швидко відновлює гладкість, еластичність та природне сяяння шкіри. Сироватка моментально підтягує шкіру і розгладжує обличчя, тому вона є незамінною як база під макіяж перед будь-якою урочистою подією, коли треба мати бездоганний вигляд. Еластин у складі продукту вирівнює тон шкіри, а гіалуронова кислота забезпечує потужну порцію зволоження. Сироватка ефективно заспокоює подразнення та заповнює зморшки, візуальноо зменшуючи їх видимість. Поєднання таких цінних інгредієнтів, як колаген, гіалуронова кислота, еластин, екстракт водоростей та екстракт меліси наділяють сироватку загальними цілющими, заспокійливими та регенеруючими властивостями. Вона робить шкіру оксамитовою та ретельно зволоженою. Підходить для всіх типів шкіри. Економна у використанні.
Дізнатися більше