0 (800) 33-00-80
  • UKR
  • ENG
Вітаємо,
Каталог товарів
Кошик
Авторизуйтесь щоб отримати знижку
від 25 до 33%
та розширені можливості!
  • UKR
  • ENG
Академія краси
Опубліковано: 9 Грудня 2019
UNICE multibrand
Автор
Десять порад при зимовому догляді за шкірою обличчя від Мілани Юрах
Десять порад при зимовому догляді за шкірою обличчя від Мілани Юрах
Температура повітря знижується, потреба шкіри в догляді збільшується. Тільки за допомогою правильних дій можна запобігти появі сухості, свербежу та зморшок.
Пропонуємо вам 10 порад від Мілани Юрах про те, як правильно доглядати за шкірою взимку.

1.Максимально делікатне очищення:
В холодний зимовий період шкіра особливо чутлива, тому правило про розділення очищення шкіри на 3 окремі етапи працюватиме, як ніколи. Спочатку демакіяж двофазкою або молочком, уникаючи тертя і будь-яких дискомфортних відчуттів. Після цього час очистити пори: радимо обирати пінки або гелі для вмивання, що не містять жорстких ПАР (sodium laureth sulfate), а також виключити вмивання шкіри милом. Обов’язково тонізуємо шкіру, можна навіть у два етапи: спочатку тоніком (виключно без спирту), а потім містом для обличчя.

2.Поглиблений догляд:
Якщо влітку хочеться зменшити кількість шарів доглядових засобів на обличчі, то взимку все працює виключно навпаки. Чим більше етапів зволоження - тим легше буде вашій шкірі переносити холод. Наносьте сироватку, поки міст або тонік ще вологі на шкірі, так вона краще поглинеться, і на вологу сироватку одразу наносимо крем, все це обов’язково робимо масажними і дуже приємними, легкими рухами. Завершувати нанесення можна прикладанням долоньок на все обличчя, ніби «приклеюючи» усі засоби. Так ви знімете зі шкіри залишки зайвого продукту, і додатково допоможете продуктам краще змішатися і глибше потрапити в шкіру.

3.Додайте в догляд вітамінів.
Вітамін с необхідний нашому організму і шкіра – не виключення. Залиште на день зволожуючу сироватку, а на ніч обирайте продукт з вітаміном с.

4.Зволоження не буває забагато.
Якщо маєте змогу робити зволожуючі маски або маски-патчі щоранку – робіть! Шкіра дуже скоро «подякує» більш рівним рельєфом та зменшеною чутливістю. А ще приємніший результат ви отримаєте, якщо використаєте сироватку, а зверху нанесете маску-патч. Компоненти маски доставлять сироватку глибше у шкіру і сироватка посилить дію масочки. Мінімальна кількість додаткового зволоження (масками) – двічі на тиждень.

5.Будь-які зволожуючі компоненти наносимо за 30-40 хвилин до контакту з холодом.

6.«Посилюємо» догляд.
Додайте до базового нічного догляду більш активні засоби: нічні маски або олійку для сну від Floslek, або два-три рази на тиждень використовуйте маски від THALIA (сакура, кокос, пептиди) замість нічного крему.

7.Зима – золотий час для пілінгування.
Якщо давно хотілось спробувати кислотні або ензимні пілінги, зима – чудовий час для таких засобів.

8.SPF – всьому голова, незважаючи на пору року.
Контролюйте, аби в денний час на обличчі обов’язково був захист від сонечка. Фактор SPF від 10 до 30 – оптимальний в наших погодних умовах. Це правило подвоює свою дію, якщо на ніч ви використовували пілінги.

9.Скрабування і механічні пілінги замінити на очищаючі або глиняні масочки.

10.Відмовляємось від щільних матуючих тональних основ та компактних пудр.