0 (800) 33-00-80
  • UKR
  • RUS
  • ENG
  • TR
Вітаємо,
Каталог товарів
Кошик
Авторизуйтесь щоб отримати знижку
від 25 до 35%
та розширені можливості!
  • UKR
  • RUS
  • ENG
  • TR
Академія краси
Опубліковано: 29 Березня 2020
UNICE multibrand
Автор
Б'юті завдання на карантин!
Б'юті завдання на карантин!
Ми в UNICE впевнені, що будь-яка ситуація залежить від ставлення до неї. Саме тому в нинішніх умовах карантину ми не розгледіли «ув’язнення», – ми розгледіли «тайм аут»!
Ми нарешті отримали ту необхідну порцію часу, яку можна присвятити рідним, дому і в першу чергу СОБІ!
Тож команда UNICE Beauty Academy підготувала для тебе список б’юті справ, на які вічно не вистачало часу, але вистачить тепер!

1. В тебе нарешті вийде. Нарешті ти зможеш. Ми знаємо: ти доб’єшся свого. За карантин ти встигнеш ВІДРОСТИТИ БРОВИ! Як відростити брови розповідає спікер академії Міла Юрах тут у відео 

Ми знаємо, тепер в тебе є час на перегляд відео. Так от, слідуй підказкам з відео, а також використовуй сироватку для росту вій та брів для досягнення бажаного результату якомога швидше.

2. Якісно і глибоко очистити шкіру.
Крок 1: очисти шкіру своїм щоденним засобом, а після – протонізуй.
Крок 2: позбався ороговілого шару шкіри скрабом  для обличчя


або гель-пілінгомКрок 3: додатково протонізуй шкіру.
Крок 4: нанеси улюблену глиняну маску

або маску-патч, що очищує шкіру

Змий залишки маски теплою (але не гарячою) водою і знову протонізуй шкіру.
Крок 5: нанеси свій регулярний догляд – сироватку і крем.
3. Незабаром буде тепло і по закінченню карантину можна буде сміливо гуляти у відкритому взутті. Час підготувати ніжки! Так як майстри з педикюру також на карантині, тобі не обійтися без цього засобу:


Пам’ятай, що відлущення відбудеться протягом 2 тижнів, тому поспішай зробити процедуру, поки не закінчився наш «тайм аут».
4. Пропити курс харчових добавок і вітамінів. По-перше, імунітет – «наше все» завжди, а тим паче в такий період. По-друге в UNICE так багато необхідних харчових добавок, що погортавши каталог ти точно хотітимеш все! Немає каталогу? – Шукай тут:
https://unice.ua/index.php?route=product/category&path=266_267
5. СПА-догляд за волоссям. Салони зачинені, тепер процедури для поглибленого догляду за волоссям – єдине спасіння! Наш партнер MARION попіклувався про тебе і твої пасма, тому обирай, чим порадувати себе:
6. Ставати ще гарнішою. Заходь на наш YouTube канал в плей-ліст UNICE Beauty Academy, дивися випуски, практикуй макіяжі, вчись малювати стрілки, виводити червоні губи і робити контурінг
https://www.youtube.com/playlist?list=PLr4f1g0x-kiAw2ITicLq2G6DUUrKsAivA
7. Час для зволожуючих масок. Хоч кожен день. Хоч двічі на день. Тепер, коли часу вистачає, інвестуй його з користю для себе. Ранок можна починати з улюблених масок-патчів:
день продовжувати  маскою-плівкою

або кремовою маскою

а на ніч обирати маски поглибленої дії 
І пам’ятай, в UNICE можна легко замовляти онлайн і оформлювати доставку прямо до квартири!
Залишайся вдома і встигни присвятити дорогоцінний час собі. Нехай саме любов до себе стане твоєю головною звичкою, набутою за карантин.
#stayhome #остаюсьдомасunice #остаюсьдома