0 (800) 33-00-80
  • UKR
  • ENG
Вітаємо,
Каталог товарів
Кошик
Авторизуйтесь щоб отримати знижку
від 25 до 33%
та розширені можливості!
  • UKR
  • ENG
Академія краси
Опубліковано: 14 Червня 2021
UNICE multibrand
Автор
Базові етапи догляду за шкірою
Давай розберемося раз і назавжди: які продукти обов’язково повинні «жити» в твоїй косметичці й чому саме вони є необхідними?
Давай розберемося раз і назавжди: які продукти обов’язково повинні «жити» в твоїй косметичці й чому саме вони є необхідними? І давай прорахуємо, яка ж баночка є найважливішою, тому що «живе» на шкірі найдовше?

Зараз ми назвемо продукти базового догляду за шкірою, а ти - перевіриш, чи всі з них маєш. Потім даси відповідь на запитання: ЯКИЙ ІЗ ПРОДУКТІВ «ЖИВЕ» з тобою на шкірі найдовше та є ледь не найголовнішим етапом?

1. Двофазка (або молочко) - зняття макіяжу: розчиняє твій макіяж без зайвого тертя та дискомфорту. Допомагає «роздягнути» шкіру перед вмиванням. Завдяки попередньому демакіяжу твій засіб для очищення обличчя може бути більш делікатним.

«Живе» на шкірі 1-2 хвилини – максимум.

2. Гель (або пінка, міцелярка) – очищення шкіри: засіб, який розблоковує пори, забирає зі шкіри все зайве та готує обличчя «сприймати» догляд, який ти нанесеш потім.

«Живе» на шкірі 2 хвилини вранці та 2 хвилини ввечері.
 
3. Тонік (або міст, гідролат) – тонізація: завершує вмивання та розпочинає власне догляд. Вирівнює pH обличчя, заміняє шкідливе витирання його рушником, нейтралізує дію води та підвищує «провідність» шкіри, дозволяючи наступним засобам потрапити якнайглибше.

«Живе» на шкірі всю ніч і весь день (24/7).

4. Сироватка - глибокий догляд за шкірою: залежно від функції продукту – закриває потреби шкіри в глибокому та ефективному догляді. Найчастіше використовують два продукти: нічну сироватку, як більш ефективну, та денну, як підтримуючу.

«Живе» на шкірі 8-12 годин.

5. Крем - фіксація та посилення догляду за шкірою: продукт, який доповнює дію сироваток і працює напряму з рельєфом та текстурою шкіри. Його часто асоціюють із відчуттям зволоженості та м’якості на обличчі.

«Живе» на шкірі 8-12 годин.

6. Крем під очі – робота із зоною повік: продукти різні за функцією та часом використання. Допомагають зоні навколо очей залишатися доглянутою та молодою.

«Живе» на шкірі 8-12 годин.

7. SPF-продукт – захист шкіри від сонця: містить фільтри, що поглинають негативний влив УФ-променів і в такий спосіб не дають сонечку зашкодити нашій шкірі. SPF-фактор може бути як у денному кремі, так і в окремому захисному кремі або в декоративній косметиці.


«Живе» на шкірі 6-10 годин.

Елементарна математика допоможе нам визначити найважливіший продукт, і це – тонік, бо саме він залишається на шкірі найдовше!
Сподіваємося, ти перевіриш свою косметичку та доповниш її необхідними продуктами. І тепер уже точно необхідно обрати для себе найкращий тонік! Зробити це можна традиційно на нашому сайті.