0 (800) 33-00-80
  • UKR
  • ENG
Вітаємо,
Каталог товарів
Кошик
Авторизуйтесь щоб отримати знижку
від 25 до 33%
та розширені можливості!
  • UKR
  • ENG
Академія краси
Опубліковано: 20 Вересня 2021
UNICE multibrand
Автор
Як доглядати за шкірою восени: 7 практичних порад
Осінь вже на повну вступає в свої права, а це означає: час перевірити свою б’юті-готовність до нового сезону!
Осінь вже на повну вступає в свої права, а це означає: час перевірити свою б’юті-готовність до нового сезону!

Лови 7 підказок про ефективний догляд за шкірою восени.

1. SPF. Впевнені, що ти й сама знаєш: захист від УФ потрібен цілий рік, а не лише в спеку. Продовжуй використовувати продукти з SPF; єдине, що може змінитися, це ступінь їхнього захисту: можна зменшити його до 15.

Кислотам – так!

2. Кислоти – дуже ефективні компоненти догляду, але влітку бажано відмовлятися від їхнього використання, бо вони несумісні з яскравим сонечком. Тепер же, коли сонця все менше, додавати ефективні кислоти в догляд можна сміливо.  Зверни увагу на кислотні пілінги: використовуй їх раз на тиждень для посилення дії твого догляду та для покращення загального стану шкіри.

3. Поглиблюй догляд. Якщо влітку не хочеться перенавантажувати шкіру додатковими етапами, то восени – навпаки. Додавай у догляд ефективні сироватки та фіксуй їхню дію класним кремом. Осінній холод і пересушене опаленням повітря в приміщеннях провокують сухість та зневоднення шкіри, у зв’язку з чим швидше утворюються заломи й зморшки, погіршується рельєф обличчя та з’являються лущення. Формуй різноманітний догляд і збільшуй кількість етапів, аби осінні погодні катаклізми й перепади температур не впливали на твою красу та молодість.4. Різноманітний догляд. Хочемо детальніше пояснити, як зробити догляд за шкірою різноманітнішим: використовуй декілька продуктів із різною дією вранці та ввечері.
Наприклад, вранці обирай сироватку й крем для зволоження й покращення текстури шкіри, а ввечері – такі, що освітлюють і розгладжують зморшки.
Так за коротший термін ти вирішуватимеш більше проблем зі шкірою.


Тонізація – наше все.

5. Пропускати етап тонізації – справжній злочин проти своєї шкіри, а пропускати етап тонізації в холодний період року – це ніби офіційно заявити обличчю: я тебе більше не люблю. Ну а якщо серйозно: тонік є просто необхідним етапом базового догляду, який забезпечить потрапляння наступних продуктів всередину шкіри. Якщо ж знехтувати тоніком, продукти можуть просто не проникнути вглиб шкіри й висохнути на її поверхні, так і не виконавши своїх функцій. Тож запам’ятай раз і назавжди: хочеш ефективний догляд – використовуй тонік.

6. Делікатне очищення. Якщо влітку нам хочеться якомога ретельніше очистити шкіру через піт і активні виділення сальних залоз, то восени бажано обирати набагато ніжніше очищення: шкіра стає більш схильною до подразнень. Пінки та ніжні гелі без SLS – ідеальний вибір.


7. Останній за номером, але перший за важливістю пункт: краса починається зсередини. Жодна баночка з кремом не врятує від зморшок, якщо ти не п’єш достатню кількість води. Жодні кислоти не вирівняють тон обличчя, якщо в тебе серйозний дефіцит вітамінів. Жоден крем не покращить текстуру шкіри, якщо в тебе не налагоджене харчування.
Не забувай поповнювати запаси не лише косметички, а й свого wellness-бару.

Головне правило й щира порада: люби себе по-справжньому, не словом, а ділом. Обирай для себе найкраще, піклуйся про себе й приділяй час собі, своєму здоров’ю та своїй зовнішності.

Нехай ця осінь буде яскравою!
З любов’ю до тебе – твій UNICE.