Спрей для укладання волосся ультра сильної фіксації Bebak, 200 мл

0 шт. Код: 4316008
Продукт в наявності
Завдякі своїй ультрасильній фіксуючій формулі, спрей для волосся ВЕВАК допоможе легко укласти волосся в будь-яку зачіску та гарантує надійний захист укладки навіть в сиру та дощову погоду. Засіб не сплутує волосся та полегшує розчісування. Не пошкоджує структуру волосся та шкіру голови.
BB5.3 балів
159
220
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: перед використанням взбовтати. Тримати флакон вертьикально та рівномірно розпиляти спрей на волосся на відстані 30 см. Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього використання. Зберігати при кімнатній температурі в недоступному для дітей місці подалі від джерел вогню. Не розпиляти поблизу відкритого вогню, легкозаймистих матеріалів або розпечених предметів. Не палити. Уникати впливу прямого сонячного променю або нагрівання вище 50 градусів. Ємність знаходиться під тиском. Не розбирати, не проколювати і не спалювати навіть порожній флакон. Навмисно не вдихати розпилений засіб. Уникати контакту з очима. У разі потраплення в очі, промити великою кількістю води.
Состав (INCI) Alocohol Denat, Butane, Propane, Octylacrylamide/Acrylater/Bytylaminoethyl, Methacryfata Copolymer, Isobutane, Aminomethyl Proranol, Polyvinylcaprolactam, Parfum, Aqua, PPG-12 Dimethicone.
Залиште свiй вiдгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись