Засіб для видалення плям, 650 мл

650 мл. Код 3829010
Продукт в наявності
Засіб Blux видаляє плями від кави, чаю, червоного вина, жиру, фруктів, трави та інше. Посилює дію геля для прання, зберігаючи тканину та колір.
BB5.3 балів
159
220
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Нанести на свіжу пляму, потерти та залишити на деякий час. Не давати висихати засобу на плямі. Прати згідно рекомендацій виробника одягу, використовуючи стандартні засоби для прання. За необхідності повторити процедуру. Рекомендуємо провести тест на стійкість кольору на непомітній ділянці тканини. Чим застаріліша пляма - тим важче її вивести, рекомендуємо повторити процедуру декілька разів до повного виведення. Запобіжні заходи: Використовувати гумові рукавички / захисний одяг / засоби для захисту очей, обличчя. Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати при кімнатній температурі. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі змити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати попадання прямих сонячних променів.
Состав (INCI) Відбілюючі речовини на базі кисню 5-15%. аніонні поверхнево-активні речовини <5%, неіонні поверхнево-активні речовини <5%, фосфонати <5%, парфумерна композиція, бутилфенил метилпропіональ
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися