Універсальний дезодорант для взуття, 100 мл

100 мл. Код 2126001
Продукт в наявності
Завдяки потужній фунгіцидній та антибактеріальній дії засіб ефективно дезінфікує взуття та знищує будь-які гнильні процеси, викликані патогенною мікрофлорою всередині взуття. Активна формула дезодоранту запобігає появі бактерій, що спричиняють грибок та неприємний запах, а також гарантує тривалий освіжаючий ефект.
Склад засобу підходить для б
...удь-якого матеріалу: натуральної або штучної шкіри, замші або тканини. Дезодорант не лишає плям і розводів, не містить речовин, що руйнують взуття. Має легкий, ненав'язливий аромат.
Читати далі
BB2.5 балів
75
120
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Балон струснути та розпилити засіб на внутрішню поверхню взуття. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати за кімнатної температури в недоступному для дітей місці. Не розпиляти поблизу відкритого вогню, легкозаймистих матеріалів або розпечених предметів. Не палити. Уникати впливу прямого сонячного проміння та нагрівання більше 50 °C. Ємність знаходиться під тиском. Не розбирати, не проколювати та не спалювати навіть порожній флакон. Навмисно не вдихати розпилений засіб. Уникати контакту зі шкірою та очима. У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Состав (INCI) Розчинник органічний, ізопропіл міристат, рицинолеат цинку з солюбілізатором, дезодорувальна суміш етилгексилгліцерину і октенідин дигідрохлориду в пропіленгліколі, триклозан, запашник, газ-пропелент вуглеводневий. Не руйнує озоновий шар (не містить хлорфторвуглеців).
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися