Універсальний дезодорант для взуття, 100 мл

100 мл. Код 2126001
Немає в наявності
Завдяки потужній фунгіцидній та антибактеріальній дії засіб ефективно дезінфікує взуття та знищує будь-які гнильні процеси, викликані патогенною мікрофлорою всередині взуття. Активна формула дезодоранту запобігає появі бактерій, що спричиняють грибок та неприємний запах, а також гарантує тривалий освіжаючий ефект. Склад засобу підходить для будь-як...ого матеріалу: натуральної або штучної шкіри, замші або тканини. Дезодорант не лишає плям і розводів, не містить речовин, що руйнують взуття. Має легкий, ненав'язливий аромат.
Читати далі
BB3.3 балів
99
135
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Балон струснути та розпилити засіб на внутрішню поверхню взуття. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати за кімнатної температури в недоступному для дітей місці. Не розпиляти поблизу відкритого вогню, легкозаймистих матеріалів або розпечених предметів. Не палити. Уникати впливу прямого сонячного проміння та нагрівання більше 50 °C. Ємність знаходиться під тиском. Не розбирати, не проколювати та не спалювати навіть порожній флакон. Навмисно не вдихати розпилений засіб. Уникати контакту зі шкірою та очима. У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Состав (INCI) Розчинник органічний, ізопропіл міристат, рицинолеат цинку з солюбілізатором, дезодорувальна суміш етилгексилгліцерину і октенідин дигідрохлориду в пропіленгліколі, триклозан, запашник, газ-пропелент вуглеводневий. Не руйнує озоновий шар (не містить хлорфторвуглеців). Alcohol Denat, Isopropyl Palmitate, Triclosan, Zinc Salt Of Ricinolic Acid With Solubilizers, Propylene Glycol (And) Ethylhexylglycerin (And) Octenidine HCL, Parfum
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку