Дезінфікуючий засіб-антисептик Zetoll, 500 мл

500 мл. Код 3726005
Продукт в наявності
Це універсальний концентрований дезінфікуючий засіб, що ефективно знищує бактерії і грибки. Антисептик забезпечує надійний захист від мікроорганізмів, які можуть викликати інфекції та захворювання. Використовується для надання першої допомоги, медичної та особистої гігієни, дезінфекції поверхонь та тканин.
BB3.5 балів
105
160
UAH
Iнша iнформацiя
Вік Без вікових обмежень
Застосування • Медичне застосування - знезараження при ранах, порізах, подряпинах, укусах; приймання антисептичних ванн; дезінфекція медичного обладнання та інструментів. • Побутове застосування - прання постільної білизни, речей, тканин; обробка підлоги, санвузлів та стічних труб. Запобіжні заходи: У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Тільки для зовнішнього застосування. Не застосовувати при екземних ураженнях шкіри. Не використовувати в нерозведоному вигляді у великих обсягах.
Призначення • Для дезинфекції • Від мікробів • Від грибків
Состав (INCI) Aqua, Isopropil alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Chlorhexidine Gluconate, Caramel, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiozolinone, Pine Oil.

Продукти з цієї серії

Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись