Універсальний очищувач поверхонь UNICE Magic Drop, 1000 мл

1000 мл. Код 3726009
Продукт в наявності
Потужний багатоцільовий засіб UNICE призначений для очищення будь-яких поверхонь. Він легко очистить дерев’яні, металеві, емальовані поверхні, стіни, килими, меблі, сидіння та багато іншого. Засіб містить натуральні компоненти, які впораються навіть з найстійкішими забрудненнями, при цьому не пошкоджуючи поверхні та тканини. Очищувач є висококонцен...трованим, тому витрачається дуже економно. Не містить фосфатів.
Читати далі
BB6.3 балів
189
250
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Для очищення твердих поверхонь: Розвести 2 краплі універсального очищувача в 1 л води. Для видалення плям з одягу, тканин і килимів: Змочити забруднену ділянку теплою водою, нанести очищувач. Зачекати 5 хвилин, після чого обережно протерти пляму. У разі потреби промити водою. Не допускати висихання універсального очищувача на тканині! Не використовувати очищувач разом з іншими очищаючими засобами, оскільки пляма може не зійти. Для миття дзеркал, скла, столів тощо: Додати 30 мл універсального очищувача в 1 л води. Для очищення килимів, диванів, сидінь тощо: Додати 50 мл універсального очищувача в 1 л води. Запобіжні заходи: Не використовувати засіб для очищення обличчя, рук, тіла та продуктів харчування. Не змішувати з іншим продуктом або засобом. Зберігати в недоступному для дітей місці. У разі ковтання або потрапляння в очі промити великою кількістю води та звернутися до лікаря за необхідності. Тільки для зовнішнього застосування. Концентрований засіб.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) Вода, <%5 аніонні ПАР, <%5 неіоногенні ПАР, <%5 гідроксид натрію (CAS-номер 1310-73-29), ароматизатор, метилхлороізотіазолін, метилізотіазолінон, мильний горіх (екстракт плодів мильного дерева), гліцерин, калію сорбат, натрію бензоат

Продукти з цієї серії

Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись