Вологі серветки для прибирання з ароматом лимона EXPERTTO, 40 шт.

40 шт. Код 5227002
Продукт в наявності
Вологі серветки для прибирання EXPERTTO з освіжаючим ароматом лимона ідеальні для очищення керамічної плитки, кахлю, металевих, пластикових та скляних поверхонь. Вони легко видаляють бруд і плями, не залишаючи подряпин.
BB3.3 балів
99
135
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Витягнути з упаковки серветку, пачку щільно закрити. Протерти поверхню. Після застосування серветки не потрібно протирати поверхню насухо. Використану серветку викинути в урну. Використовувати у разі потреби. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Використовувати тільки за призначенням. Не використовувати в якості гігієнічних засобів. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі та уникати попадання прямих сонячних променів. Уникати потрапляння в очі та контакту з ураженими або подразненими ділянками шкіри.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) Aqua, <5% non-ionic surfactants, mixture of 5-chloro-2methyl-2H-isothiazol-3-one and 2 methyl-2 H-isothiazol 3 one (Ethylenedioxy) dimethanol, Chlorhexidine Digluconate, Parfum, Methychloroisothiazolinone/methylisothiazolinone
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись