Універсальні вологі серветки для прибирання EXPERTTO, 80 шт.

80 шт. Код 5227004
Продукт в наявності
Активний миючий склад універсальних вологих серветок EXPERTTO швидко прибирає бруд із будь-яких поверхонь. Ефективно видаляють жирні плями, сліди комах, кіптяву, кров, бруд і пил. Не залишають слідів, розводів і ворсу. Після використання не потрібно змивати або протирати поверхню насухо.
BB5.2 балів
155
210
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Витягнути з упаковки серветку, пачку щільно закрити. Протерти забруднену поверхню. Після застосування серветки не потрібно протирати поверхню насухо. Використану серветку викинути в урну. Вимити руки після використання. Використовувати в разі потреби. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Використовувати тільки за призначенням. Не використовувати як гігієнічні засоби. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі. Продукт не підходить для делікатних поверхонь (наприклад, лінолеуму). Перед застосуванням випробувати на непомітній ділянці поверхні.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) <5% non-ionic surfactants, preservative: mixture of 5-chloro-2methyl-2H-isothiazol-3-one and 2 methyl-2 H-isothiazol 3 one (Ethylenedioxy) dimethanol, Polycarboxylates, Perfume
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись