Антибактеріальні вологі серветки для кухні EXPERTTO, 40 шт.

40 шт. Код 5227006
Продукт в наявності
Вологі серветки для прибирання EXPERTTO просочені антибактеріальною речовиною та високою концентрацією миючих агентів, які ефективно видаляють бруд та жир на кухні.
BB2.3 балів
69
120
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Відкрити клапан, витягнути з упаковки серветку, пачку щільно закрити. Протерти поверхню. Використану серветку викинути в урну. Використовувати у разі потреби. Не використовувати на необроблених поверхнях. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Використовувати тільки за призначенням. Не використовувати в якості гігієнічних засобів. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі та уникати попадання прямих сонячних променів. Уникати потрапляння в очі та контакту з ураженими або подразненими ділянками шкіри.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) Aqua, <5% non-ionic surfactants, sodium hydroxide, chlorhexidine-digluconate, mixture of 5-chloro-2methyl-2H-isothiazol-3-one and 2 methyl-2 H-isothiazol 3 one (Ethylenedioxy) dimethanol, Parfum, citric acid, Methychloroisothiazolinone/methylisothiazolinone
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись