Антибактеріальні вологі серветки для скла і вікон EXPERTTO, 40 шт.

40 шт. Код 5227007
Продукт в наявності
Високоякісні вологі серветки для прибирання EXPERTTO ідеально підходять для очищення та полірування вікон, скляних предметів, дзеркал та екранів. Вони легко видаляють бруд та пил, не залишаючи слідів і плям. А ніжний аромат бузку бадьорить та освіжає повітря в приміщенні.
BB3.0 балів
89
120
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Відкрити клапан, витягнути з упаковки серветку, пачку щільно закрити. Протерти поверхню. Використану серветку викинути в урну. Використовувати у разі потреби. Не використовувати на необроблених поверхнях. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Використовувати тільки за призначенням. Не використовувати в якості гігієнічних засобів. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі та уникати попадання прямих сонячних променів. Уникати потрапляння в очі та контакту з ураженими або подразненими ділянками шкіри.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) Aqua, <5% non-ionic surfactants, colloidal silica modified-silane, propan-2-ol, mixture of 5-chloro-2methyl-2H-isothiazol-3-one and 2 methyl-2 H-isothiazol 3 one (Ethylenedioxy) Parfum, citric acid, Methychloroisothiazolinone/methylisothiazolinone
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись