Вологі серветки для автомобіля EXPERTTO "Скло, дзеркала і фари", 40 шт.

40 шт. Код 5227008
Немає в наявності
Зручні та прості у використанні вологі серветки EXPERTTO розроблені спеціально для очищення вікон, дзеркал, відбивачів і скляних поверхонь автомобіля. Забезпечують ідеальну видимість, лишаючи поверхні бездоганно чистими без слідів і розводів.
BB2.6 балів
79
115
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Відкрити клапан, витягнути з упаковки серветку, пачку щільно закрити. Протерти поверхню. Використану серветку викинути в урну. Використовувати у разі потреби. Не використовувати на необроблених поверхнях. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Використовувати тільки за призначенням. Не використовувати в якості гігієнічних засобів. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі та уникати попадання прямих сонячних променів. Уникати потрапляння в очі та контакту з ураженими або подразненими ділянками шкіри.
Призначення Для догляду за автомобілем
Состав (INCI) Aqua, colloidal silica modified -silane, propan-2-ol, mixture of 5-chloro-2methyl-2H-isothiazol-3-one and 2 methyl-2 H-isothiazol 3 one (Ethylenedioxy) dimethanol, Methychloroisothiazolinone/ methylisothiazolinone
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись