Вологі серветки для автомобіля EXPERTTO "Панель приладів", 40 шт.

40 шт. Код 5227009
Немає в наявності
Вологі серветки EXPERTTO з освіжаючим ароматом розроблені спеціально для догляду за панеллю приладів автомобіля. Спеціальна формула видаляє бруд, пил, жири та залишки нікотину з пластикових і гумових деталей. Завдяки своїм антистатичним властивостям запобігають осідання пилу.
BB2.6 балів
79
115
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Відкрити клапан, витягнути з упаковки серветку, пачку щільно закрити. Протерти поверхню. Використану серветку викинути в урну. Використовувати у разі потреби. Не використовувати на необроблених поверхнях. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Використовувати тільки за призначенням. Не використовувати в якості гігієнічних засобів. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі та уникати попадання прямих сонячних променів. Уникати потрапляння в очі та контакту з ураженими або подразненими ділянками шкіри.
Призначення Для догляду за автомобілем
Состав (INCI) Aqua, <5% non-ionic surfactants, polydimethylsiloxane emulsion, mixture of 5-chloro-2methyl-2H-isothiazol-3-one and 2 methyl-2 H-isothiazol 3 one (Ethylenedioxy) dimethanol, Parfum, Methychloroisothiazolinone/methylisothiazolinone
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися