ДД для регулювання кислотно-лужного балансу, 300 г

300 г. Код 2943012
Продукт в наявності
Підтримуйте правильний РН-баланс для збереження міцного здоров'я!
Правильний рівень кислотно-лужного балансу в організмі - це наш індикатор здоров'я. Багато з нас вживають занадто велику кількість білкової їжі, через що рівень кислотності підвищується і призводить до "закислення" організму. Щоб його відновити, потрібно з'їдати на добу по 10-1
...5 кг овочів. що містять луги.
Unice пропонує більше просте рішення - дієтичну добавку Proszek Zasadowy!
До складу порошка входять такі цінні складники, як:
• Олігофруктоза - природня баластна речовина, частково переварена пробіотичним эфектом, котра стимулює роботу травної системи, розвиток біфідобактерій в товстому кишківнику, що позитивно впливає на кишкову флору.
• Селен - елемент для підвищення опору організму до дій вірусів і бактерій, нейтрализації токсинів і вільних радикалів, підсилення дії антиоксидантів таких як вітаміни Е та С, попередження передчасного старіння. Стимулює синтез гемоглобіну, репродуктивну функцію, обмінні процеси, нормалізує діяльність нервової та ендокринної систем, знищує запальні процеси.


Закислення організму відбувається через неправильне харчування і споживання кислих продуктів, а також нестачу води в організмі. Коли організм людини закислений, погано засвоюються мінерали та сповільнюється процес перенесення кисню до органів і тканин. В результаті страждають життєво важливі органи, підвищується ризик серцево-судинних захворювань, знижується імунітет, з'являється крихкість кісток і багато інших небезпечних наслідків. Якщо в організмі знаходиться велика кількість кислоти і порушені механізми її виведення, він піддається сильній інтоксикації. У кислому середовищі прекрасно себе почувають і швидко розмножуються паразити, віруси, бактерії та грибки.

Proszek Zasadowy нейтралізує надмірні кислоти та допомагає підтримувати кислотно-лужний баланс в організмі, покращує перистальтику кишечнику, знімає печію, допомагає скинути зайву вагу.
Завдяки курсу прийому дієтичної добавки організм отримує збалансоване рН середовище, яке забезпечує нормальне протікання метаболічних процесів в організмі, допомагаючи йому боротися з захворюваннями. Здоровий організм має запаси необхідних лужних речовин, які він використовує у разі потреби.


Читати далі
BB11.6 балів
349
550
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування • Спосіб застосування та рекомендована доза: 1 раз на день, перед сном розчинити 8 г (чайна ложка з гіркою) в 250 мл рідини. • Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів. До сих пір ніяких небажаних побічних ефектів виявлено не було. • Запобіжні заходи: Не є лікарським препаратом. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного вживання. Не замінювати дієтичною добавкою повноцінний раціон харчування.
Призначення Для підтримки кислотно-лужного балансу
Состав (INCI) • Склад: Мальтодекстрин, карбонат кальцію, олігофруктоза з інуліну (11,5%), бікарбонат калію, карбонат магнію, натрію бікарбонат, ароматизатор, вітамін С (L-аскорбінова кислота), глюконат цинку, пірофосфат заліза, сукралоза, вітамін Е (D-Альфа-токоферол), сульфат міді, молібдат натрію, селеніт натрію • INCI: Maltodextrin, Calcium Carbonate, Oligofructose from Inulin (11,5%), Potassium Bicarbonate, Magnesium Carbonate, Sodium Bicarbonate, Aroma, Vitamin C (L-Ascorbic Acid), Zinc Gluconate, Iron Pyrophosphate, sweetening medium: Sucralose, Vitamin E ( D-Alpha-Tocopherol), Copper Sulphate, Sodium Molybdate, Sodium Selenite
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися