ДД для регулювання кислотно-лужного балансу, 300 г

300 г. Код 2943012
Продукт в наявності
Підтримуйте правильний РН-баланс для збереження міцного здоров'я! Багато хто з нас вживає занадто велику кількість білкової їжі, через що рівень кислотності підвищується й призводить до "закислення" організму. Щоб відновити баланс, потрібно з'їдати на добу по 10-15 кг овочів, які містять луги.
Unice пропонує більше просте рішення - дієтичну д
...обавку Proszek Zasadowy. Вона нейтралізує надмірну кислотність і допомагає підтримувати кислотно-лужний баланс в організмі, покращує перистальтику кишківника, усуває печію, допомагає скинути зайву вагу.
До складу порошку входять такі цінні складники, як:
• Олігофруктоза - природна баластна речовина, частково переварена пробіотичним эфектом, котра стимулює роботу травної системи, розвиток біфідобактерій у товстій кишці, що позитивно впливає на кишкову флору.
• Селен - елемент для підвищення опору організму вірусам і бактеріям, нейтралізації токсинів і вільних радикалів, підсилення дії антиоксидантів, таких як вітаміни Е та С, запобігання передчасному старінню. Стимулює синтез гемоглобіну, репродуктивну функцію, обмінні процеси, нормалізує діяльність нервової та ендокринної систем, усуває запалення.
Завдяки курсу прийому дієтичної добавки організм отримує збалансоване рН середовище, яке забезпечує нормальне протікання метаболічних процесів в організмі, допомагаючи йому боротися з захворюваннями.
Читати далі
BB15.6 балів
469
620
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування та рекомендована доза: 1 раз на день перед сном розчинити 8 г (чайна ложка з гіркою) в 250 мл воды. Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів. Досі ніяких небажаних побічних ефектів виявлено не було. Запобіжні заходи: Не є лікарським препаратом. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного вживання. Не замінювати дієтичною добавкою повноцінний раціон харчування.
Призначення Для підтримки кислотно-лужного балансу
Состав (INCI) Мальтодекстрин, карбонат кальцію, олігофруктоза з інуліну (11,5%), бікарбонат калію, карбонат магнію, натрію бікарбонат, ароматизатор, вітамін С (L-аскорбінова кислота), глюконат цинку, пірофосфат заліза, сукралоза, вітамін Е (D-Альфа-токоферол), сульфат міді, молібдат натрію, селеніт натрію
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку