ДД "IQ plus omega 3", 30 капсул

30 капсул. Код 2943021
Немає в наявності
Показання до застосування: Підвищена збудливість, швидка стомлюваність, розумові перенавантаження, розсіяна увага та втрата концентрації, стресові стани, порушення в роботі серця. Продукт призначений для дорослих та дітей з віку, коли вони можуть самостійно ковтати капсулу.
Ефект від застосування: Поліненасичені жирні кислоти EPA і DHA (Омега-
...3), які є активними діючими речовинами риб’ячого жиру, нормалізують розвиток мозку та нервової системи, зір та функцію серця, захищаючи від серцево-судинних захворювань. Крім того, вони стимулюють мозкову активність, підвищують інтелектуальні здібності та посидючість. Вітамін Е, завдяки своїм імуномодулюючим та антиоксидантним властивостям, покращує працездатність та стійкість організму до захворювань.
Читати далі
BB8.0 балів
239
320
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування та рекомендована доза: 1-2 капсули на день під час їжі. Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів. Запобіжні заходи: Не є лікарським препаратом. Перед застосуванням бажано проконсультуватися з лікарем. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного вживання. Не замінювати дієтичною добавкою повноцінний раціон харчування. Рекомендується збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Не застосовувати добавку після закінчення терміну придатності.
Призначення • підвищення концентрації уваги • стимуляція активності мозку • зменшення збудливості • зменшення стомлюваності • підвищення імунітету • покращення працездатності
Состав (INCI) Риб'ячий жир 1000 мг (з них Омега-3 жирні кислоти 180 мг ЕPA і 120 мг DHA), желатин (тваринного походження), зволожувач – гліцерин, Вітамін Е (D-Альфа-токоферол) 5 мг
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися