Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 181Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 193Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 209 Засіб для чищення духовок, 650 мл

Засіб для чищення духовок, 650 мл

Код: 3828008
Продукт в наявності
Високоефективний засіб швидко та якісно видаляє стійкі пригорілі забруднення та неприємні запахи. Засіб розм’якшує, відшаровує та розчиняє навіть стійкі забруднення, знищуючи бруд, жир та нагар у духових шафах, при цьому не пошкоджуючи оброблювану поверхню.
BB5.3 балів
159
220
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Розпилити засіб на забруднену (холодну) поверхню, залишити на декілька хвилин, потім ретельно змити водою. Повторити очищення в разі необхідності. Рекомендовано користуватися засобом у гумових рукавичках. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Зберігати при кімнатній температурі. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі змити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати попадання прямих сонячних променів.
Призначення Для ухода за домом
Залиште свiй вiдгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись