Мезороллер DermoFuture

1 шт.. Код: 4046003
Продукт в наявності
Мезоролер (прилад з тонкими титановими мікроголками, що створюють мікропроколи на шкірі) розроблено за найсучаснішою технологією для стимуляції шкіри до самостійного інтенсивного оновлення та регенерації шляхом природного синтезу колагену. Мезоролер діє шляхом проколювання шкіри та створенні у роговому шарі епідермісу мікроканалів, які дозволяють активним речовинам проникати до глибоких шарів шкіри. Це помітно розгладжує існуючі зморшки та запобігає появі нових, а також надовго зміцнює дерму та епідерміс. Довжина голок – 0,2 мм.
Показання до застосування: Зневоднена, суха шкіра, що потребує глибокого зволоження та живлення; зріла шкіра; втомлена шкіра, якій не вистачає поживних речовин.
Ефект: Миттєве та довготривале покращення еластичності шкіри та її зволоження. Помітно більш свіжий та здоровий вигляд обличчя, розгладження зморшок.
BB23.3 балів
699
1000
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Пристроєм проводять повільно та без тиску по 5-10 разів на кожній ділянці вгору і вниз та по діагоналі. Тривалість процедури: 15-20 хвилин; для тонкої, чутливої шкіри - не більше 10 хвилин. Частота проведення процедур: 1 раз на тиждень. Рекомендується застосовувати з сироваткою DermoFuture (за виключенням сироваток з вітамінами А і С). При правильному догляді за мезороллером рекомендується замінювати його раз на півроку. Запобіжні заходи: Апарат тільки для індивідуального використання! Не передавати у використання іншим особам. Не проводити процедуру при пошкодженій шкірі. Забороняється використовувати мезоролер при подразненій або інфікованій шкірі, при грибкових захворюваннях, гнійному запаленні шкіри, екземі, псоріазі, акне, на відкритих ранах та будь-яких новоутвореннях (бородавки, родимки т.і.). Перед кожною процедурою та після її завершення на 5-10 секунд занурити мезоролер у розчин для стерилізації інструментів або у 98% спиртовий розчин. Не використовувати відлущуючі засоби, такі як пілінг, протягом тижня після використання мезоролера, а також не наносити будь-яких засобів, які подразнюють шкіру, безпосередньо після проведення процедури. Занадто сильне тиснення на мезоролер може призвести до небажаних наслідків. Якщо Ви не впевнені в стані своєї шкіри, проконсультуйтеся з лікарем-дерматологом. У разі виникнення алергічної реакції негайно припинити використання. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Призначення Антивіковий Від перших признаків старіння Від зморщок
Состав (INCI) Матеріал голок: титан довжина голок: 0,2 мм
Час застосування Універсальний
Залиште свiй вiдгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись