Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 180Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 192Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 208 Маска для волосся "60 секунд" з аргановою олією, 15 мл

Маска для волосся "60 секунд" з аргановою олією, 15 мл

(0)

  • 65 грн
  • 40 грн
  • 1.3 балів
Бренди Marion


Маска для волосся «60 секунд» з аргановою олією від Marion допомагає ефективно відновити волосся лише закороткий термін. Арганова олія містить багато поживних речовин, в тому числі лінолеву, олеїнову, пальминтинову та жирні кислоти, антиоксиданти, тригліцерини, які впливають на волосся на клітинному рівні. Вона глибоко проникає в структуру волосин, відновлюючи пошкоджене волосся зсередини. Маску є справжньою знахідкою для жінок с проблемним волоссям, особливо з сухим, тьмяним і втомленим. Засіб чудово відновлює волосся по всій довжині, дарує локонам шовковистість і блиск і усуває розпушення після миття.
Застосування Спосіб застосування: Нанести на чисте вологе волосся. Змити через 60 секунд. Використовувати 2 рази на тиждень. Вміст упаковки розраховано на 2 застосування. Запобіжні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі.
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись