Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 180Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 192Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 208 Маска-патч для обличчя з активованим вугіллям

Маска-патч для обличчя з активованим вугіллям

Код: 4116024
Продукт в наявності
Очищаюча маска для обличчя з активованим вугіллям Marion розроблена спеціально для жирної та змішаної шкіри, яка потребує додатково догляду та очищення. Інноваційна серія по догляду за обличчям Marion забезпечує глибоку процедуру детоксу в домашніх умовах. Швидко покращує загальний стан шкіри, повертаючи їй природний тонус і свіжість. Інноваційна формула містить активоване вугілля, яке адсорбує токсини та забруднення з поверхні шкіри, відкриваючи забиті пори. Вирівнює тон обличчя і запобігає виникненню прищів. Відомий як потужний антиоксидант азіатський білий піон захищає від негативної дії вільних радикалів та інших забруднень. Натуральна біла глина (каолін), що багата поживними мінеральними речовинами, зволожує та відновлює шкіру.
BB2.1 балів
63
90
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Нанести на очищену вологу шкіру обличчя, уникаючи зони очей. Залишити на 10-15 хвилин. Змити водою. Запобіжні заходи: Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Тільки для зовнішнього застосування.
Час застосування Універсальний

Може сподобатись

-->