Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 180Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 192Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 208 Спрей-антиперспірант для ніг, 100 мл

Спрей-антиперспірант для ніг, 100 мл

(0)

  • 160 грн
  • 115 грн
  • 3.8 балів
Бренди UNICE


Завдяки своїй особливій формулі з екстраками зеленого чаю та бамбука, спрей-антиперспірант допоможе ефективно зменшити пітливість ніг та усунути неприємний запах. Алантоїн у складі засобу підтримує належний рівень зволоження шкіри стоп, розгладжує шкірний покрив та запобігає появі подразнень. Ментол забезпечує м’який охолоджуючий ефект та відчуття свіжості.
Застосування Спосіб застосування: Розпилити з відстані 15 см або безпосередньо на чисту шкіру стоп і між пальцями. Повторити в разі потреби. Засіб може бути використаний для усунення неприємного запаху взуття. Запобіжні заходи: Уникати контакту з очима. У разі потрапляння в очі промити дистильованою водою. Засіб не можна вживати в їжу. В разі ковтання звернутися до лікаря. Тримати подалі від дітей та джерел вогню. Не використовувати на свіжих ранах, подразненій та пошкодженій шкірі та т.ін. У разі виникнення подразнень або алергічних реакцій припинити використання.
Призначення Для ухода за ногами
Состав (INCI) Alcohol Denat, Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Allantoin, L-MENTHOL, Parfum, Tetrasodium EDTA
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись