Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 180Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 192Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 208 Дезінфікуючий засіб-антисептик Zetoll, 500 мл

Дезінфікуючий засіб-антисептик Zetoll, 500 мл

(0)

  • 120 грн
  • 89 грн
  • 3.0 балів


Це універсальний концентрований дезінфікуючий засіб, що ефективно знищує бактерії і грибки. Антисептик забезпечує надійний захист від мікроорганізмів, які можуть викликати інфекції та захворювання. Використовується для надання першої допомоги, медичної та особистої гігієни, дезінфекції поверхонь та тканин.
Вік Без вікових обмежень
Застосування Спосіб застосування: Медичне застосування - знезараження при ранах, порізах, подряпинах, укусах; приймання антисептичних ванн; дезінфекція медичного обладнання та інструментів. Побутове застосування - прання постільної білизни, речей, тканин; обробка підлоги, санвузлів та стічних труб. Запобіжні заходи: У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці при кімнатній температурі. Тільки для зовнішнього застосування. Не застосовувати при екземних ураженнях шкіри. Не використовувати в нерозведоному вигляді у великих обсягах.
Призначення Дезінфекція
Состав (INCI) < %5 nonionic active matter, pine oil
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись