Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 180Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 192Notice: Undefined variable: ub in /home/jes/unice-new/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 208 Спрей для укладання волосся ультра сильної фіксації Bebak, 200 мл

Спрей для укладання волосся ультра сильної фіксації Bebak, 200 мл

(0)

  • 200 грн
  • 149 грн
  • 5.0 балів
Бренди BEBAK


Завдякі своїй ультрасильній фіксуючій формулі, спрей для волосся ВЕВАК допоможе легко укласти волосся в будь-яку зачіску та гарантує надійний захист укладки навіть в сиру та дощову погоду. Засіб не сплутує волосся та полегшує розчісування. Не пошкоджує структуру волосся та шкіру голови.
Застосування Спосіб застосування: перед використанням взбовтати. Тримати флакон вертьикально та рівномірно розпиляти спрей на волосся на відстані 30 см. Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього використання. Зберігати при кімнатній температурі в недоступному для дітей місці подалі від джерел вогню. Не розпиляти поблизу відкритого вогню, легкозаймистих матеріалів або розпечених предметів. Не палити. Уникати впливу прямого сонячного променю або нагрівання вище 50 градусів. Ємність знаходиться під тиском. Не розбирати, не проколювати і не спалювати навіть порожній флакон. Навмисно не вдихати розпилений засіб. Уникати контакту з очима. У разі потраплення в очі, промити великою кількістю води.
Состав (INCI) Alocohol Denat, Butane, Propane, Octylacrylamide/Acrylater/Bytylaminoethyl, Methacryfata Copolymer, Isobutane, Aminomethyl Proranol, Polyvinylcaprolactam, Parfum, Aqua, PPG-12 Dimethicone.
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись