Крем для чищення поверхонь Gian Амоній, 700 г

700 г. Код 3726010
Продукт в наявності
М’яка формула крему Gian зі спеціальними мікрогранулами розроблена для делікатного чищення без подряпин поверхонь з кераміки, хрому, порцеляни, а також емальованих і пластикових поверхонь. Кремоподібна текстура засобу ефективно видаляє навіть найважчі застарілі забруднення та делікатно полірує, надаючи привабливого блиску.
BB2.3 балів
69
125
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Нанести засіб без розведення безпосередньо на поверхню або за допомогою вологої губки чи ганчірки. Протерти поверхню та сполоснути водою. Щільно закривати кришку. Запобіжні заходи: Уважно прочитайте інструкцію по застосуванню. Не використовувати засіб для очищення обличчя, рук, тіла та продуктів харчування. Під час застосування бажано надіти рукавички. Після застосування ретельно вимити руки. Зберігати в недоступному для дітей. Не використовувати для чищення поверхонь, покритих лаком. Засіб може викликати алергічні реакції.
Состав (INCI) <%5anionic active matter, <%5 nonionic active matter, Methylchloroisothiazolinone, Metyhlisothiazolinone, Perfume
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися