Універсальний очищувач поверхонь UNICE Herbal, 500 мл

500 мл. Код 3726011
Продукт в наявності
Потужний універсальний засіб UNICE Magic Herbal Cleaner призначений для очищення будь-яких поверхонь будь-якого кольору, при цьому не змінюючи його. Він легко очистить тканини, килими, крісла, машини, скло, підлогу та посудомийну машину. Засіб містить натуральні компоненти, які впораються навіть з найстійкішими забрудненнями, при цьому не пошкоджую...чи поверхні та тканини. UNICE Magic Herbal Cleaner має дезінфікуючі властивості завдяки Гімалайській солі у складі та поглинає неприємні запахи. Запобігає швидкій появі бруду та пилу після прибирання та надовго залишає поверхні чистими. Не містить фосфатів.
Читати далі
BB5.3 балів
159
210
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Для прибирання в кухні, ванній та туалетній кімнатах: прибирати за допомогою губки. Для видалення плям на тканинах та м’яких меблях: протерти ганчіркою, змоченою очищувачем. Для очищення килимів: додати 100 мл засобу в 5 л води. Запобіжні заходи: Не використовувати засіб для очищення обличчя, рук, тіла та продуктів харчування. Не змішувати з іншим продуктом або засобом. Зберігати в недоступному для дітей місці. Тільки для зовнішнього застосування. Застереження: Зберігати в оригінальній упаковці. Після використання ретельно помити руки. У разі ковтання ретельно промити рот, НЕ викликаючи блювання. При потраплянні на шкіру або волосся зняти забруднений одяг та промити шкіру, знятий одяг випрати. При потраплянні в очі ретельно промити великою кількістю води (при наявності контактних лінз зняти їх перед промиванням очей).
Состав (INCI) Aqua, <% 5 Nonionic Active Matter, Sodium metasilicate pentahydrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Himayala Salt Extract, Herbal Resin Extract, Glycerin
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися