Тример манікюрний flormar

1 шт. Код 2746085
Немає в наявності
Тример - зручний інструмент, за допомогою якого можна акуратно видалити ороговілу кутикулу і задирки на нігтях. Робоча частина тримера складається з двох сталевих заточених зубців у вигляді увігнутої букви V, між якими розташована вузька борозенка. Протилежний кінець інструменту виконаний у вигляді лопатки, якою можна відсувати кутикулу. Така робоч...а поверхня інструмента з успіхом замінить пушер.
Особливо необхідний тример для видалення кутикули жінкам, які мають дуже тонку і ніжну шкіру навколо нігтів. Він дозволить легко, делікатно і безпечно для «живої» тканини зрізати ороговілу шкіру.
Читати далі
BB4.3 балів
129
190
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Розм'якшити шкіру рук, щоб ороговілий епідерміс легше відділявся від нігтів. Стороною з лопаткою обережно відсунути ороговілий шар кутикули у напрямку до навколонігтьового валика. Після цього взяти тример і розмістити зубчиками вгору паралельно нігтьовій пластині. Від краю бічного валика поступово, без різких рухів, зрізати відокремлену від нігтя ороговілу шкіру кутикули легкими надавлюючими рухами. Після процедури нанести на шкіру навколо нігтя живильний крем або пом'якшуючу олію. На завершення манікюру можна відполірувати бафом нігтьові пластини до блиску.
Призначення • Аксесуари • Для догляду за нігтями
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися