Рослинна добавка "Розторопша" NUTRAXIN, 60 таблеток

60 таблеток. Код 4743021
Продукт в наявності
НАДІЙНИЙ ЗАХИСНИК ПЕЧІНКИ
Рослинна добавка «Розторопша» містить 80% силімарину - активного інгредієнту розторопші. Ця природна речовина визнана першокласним гепатопротектором, який захищає клітини печінки та прискорює їх відновлення. Розторопша захищає печінку від негативної дії бактерій, токсинів, отрут та алкоголю.
Продукт містить виклю
...чно стандартизовані екстракти та сировину від провідних постачальників для забезпечення високої якості продукції. Рослинна добавка «Розторопша» не містить штучних консервантів, барвників, ароматизаторів та таких потенційних алергенів, як цукор, сіль, крохмаль, дріжджі, глютен, соя, пшениця та молокопродукти.
Читати далі
BB11.3 балів
339
450
UAH
Iнша iнформацiя
Вік 12+
Застосування Спосіб застосування та рекомендована доза: 1-4 таблетки на день, запиваючи великою кількістю води. Застосовується в якості рослинної добавки до основного раціону харчування дорослих. Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів. Запобіжні заходи: Не є лікарським препаратом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного вживання. Не замінювати добавкою повноцінний раціон харчування. Вагітним та годуючим жінкам та людям, які приймають ліки чи проходять медикаментозне лікування, слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням продукту.
Состав (INCI) Масляний екстракт насіння розторопші (розторопша плямиста) 200 мг, мікрокристалічна целюлоза, кополімер полівінілпіролідон з вінілацетатом, кроскармелоза натрію, діоксид кремнію, діоксид титану. Без ГМО.
Стать Унісекс
Тип Дієтична добавка
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатися