Дієтична добавка PROBIOTA ADVANCED NUTRAXIN, 60 таблеток

60 таблеток. Код 4743031
Продукт в наявності
5 МІЛЬЯРДІВ ЖИВИХ БАКТЕРІЙ
ДЛЯ ГАРМОНІЇ В КИШЕЧНИКУ

Пробіотичні мікроорганізми допомагають регулювати роботу травної системи, стабілізують кишкову мікрофлору та підтримують імунну систему. Таблетки Probiota Advanced вкриті трирівневим захисним шаром, який оберігає їх вміст від впливу тепла, вологості, повітря і шлункової кислоти, та
... дозволяє транспортувати активні пробіотики у високих дозах. Інулін, який міститься в Probiota Advanced, має високу пробіотичну активність і забезпечує максимальну підтримку живих бактерій, гарантуючи 5 мільярдів живих бактерій в кожній таблетці.
Дієтична добавка Probiota Advanced містить сировину виключно від провідних постачальників для забезпечення високої якості продукції. Продукт не містить штучних консервантів, барвників, ароматизаторів і таких потенційних алергенів, як цукор, сіль, крохмаль, дріжджі, глютен, соя, пшениця та молокопродукти. Підходить для вегетаріанців та веганів.
Читати далі
BB16.3 балів
489
710
UAH
Iнша iнформацiя
Вік 12+
Застосування Спосіб застосування та рекомендована доза: 1 таблетка 2 рази на день, запиваючи великою кількістю води. Застосовується в якості рослинної добавки до основного раціону харчування дорослих. Протипоказання: Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів. Запобіжні заходи: Не є лікарським препаратом. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного вживання. Не замінювати дієтичною добавкою повноцінний раціон харчування. Вагітним та годуючим жінкам та людям, які приймають ліки чи проходять медикаментозне лікування, слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням продукту.
Состав (INCI) Склад на 2 таблетки: Ацидофільні лактобактерії 1,25 мільярдів КОБ, лактобактерії рамнозус 1,25 мільярдів КОБ, біфідобактерії біфідум 1,25 мільярдів КОБ, біфідобактерії лонгум 1,25 мільярдів КОБ, мікрокристалічна целюлоза, магнієві солі жирних кислот, діоксид титану, тальк, діоксид кремнію, метакрилату кополімер основний. Без ГМО.
Стать Унісекс
Тип Дієтична добавка
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись