Багатофункціональний очищувач поверхонь UNICE HOME Magic Drop, 1000 мл

1000 мл. Код 3726013
Продукт в наявності
Завдяки своїй потужній формулі багатоцільовий очищувач UNICE HOME Magic Drop ефективно очищає будь-які поверхні. Застосовується на дерев’яних, металевих, емальованих поверхнях, стінах, килимах, меблях, диванах та інших поверхнях. Засіб містить натуральні інгредієнти. Видаляє навіть найскладніші плями, не пошкоджуючи поверхні та тканини. Висококонце...нтрований, тому дуже економний у використанні. Не містить фосфатів.
Читати далі
BB4.9 балів
149
230
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Для очищення твердих поверхонь: Розвести 2 краплі очищувача в 1 л води. Для видалення плям з одягу, тканин і килимів: Змочити забруднене місце теплою водою та нанести очищувальний засіб. Зачекати 5 хвилин, потім обережно протерти пляму. За необхідності змити водою. Уникати висихання засобу на тканині! Не використовувати очищувач з іншими миючими засобами, оскільки пляма може не видалитися. Для прання: Розвести очищувач в 1 л води. Для очищення килимів, диванів, крісел тощо: Розвести 50 мл засобу в 1 літр води. Запобіжні заходи: Уважно прочитати інструкцію із застосування. Після очищення поверхні засобом промити її великою кількістю води. Не використовувати для очищення рук, обличчя, тіла та продуктів харчування. Тримати подалі від дітей і харчових продуктів. Уникати тривалого контакту рук із засобом, щоб захистити шкіру. Після повного використання продукту відправити тару на переробку. Дата виробництва та серійний номер вказані на упаковці. При отруєнні зателефонувати до служби екстреної медичної допомоги. Попередження: H319 Викликає серйозне подразнення очей. P101 Якщо необхідно звернутися до лікаря, мати при собі ємність або етикетку від виробу. P102 Зберігати в недоступному для дітей місці. P305 У разі контакту з очима: P351 Обережно промивати водою кілька хвилин. P337+P313 Якщо подразнення очей не проходить: звернутися до лікаря/по допомогу лікаря.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) Вода, <%5 аніонні ПАР, <%5 неіоногенні ПАР, <%5 гідроксид натрію (CAS-номер 1310-73-29), ароматизатор, метилхлороізотіазолін, метилізотіазолінон, мильний горіх (екстракт плодів мильного дерева), гліцерин, калію сорбат, натрію бензоат
Тип Очищувач поверхонь
Час застосування Універсальний

Продукти з цієї серії

Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись