Універсальний очищувач поверхонь UNICE HOME Magic Spray, 500 мл

500 мл. Код 3726014
Продукт в наявності
Удосконалена формула UNICE HOME Magic Spray підходить для чищення всіх типів поверхонь. Відсутність фосфатів у складі дозволяє позбутися бруду та плям, не завдаючи шкоди не лише поверхням, але й здоров’ю людини. Спрей забезпечує ідеальні результати при очищенні навіть найстійкіших забруднень з усіх видів тканин, килимів, кераміки, паркету, меблів, ...посудомийних і пральних машин. Завдяки вмісту гімалайської солі та інших дезінфікуючих речовин очищувач забезпечує бездоганну гігієну вашої оселі. Спеціальна формула засобу має жировідштовхувальну дію, запобігає накопиченню пилу та повторному забрудненню поверхонь протягом тривалого часу. Не містить фосфатів.
Читати далі
BB4.3 балів
129
220
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Для прибирання на кухні, у ванній та в туалеті: Нанести достатню кількість спрею на поверхню, яка потребує очищення, та протерти чистою сухою ганчіркою. Для видалення плям на тканинах і м’яких меблях: Розпилити засіб на тканинну поверхню та протерти її вологою ганчіркою. Для очищення килимів: Розвести 100 мл очищувача у 5 л води. Запобіжні заходи: Уважно прочитати інструкцію із застосування. Зберігати в оригінальній упаковці. Після використання продукту провітрити приміщення. Уникати тривалого контакту рук із засобом, щоб захистити шкіру. Не використовувати для очищення рук, обличчя, тіла та продуктів харчування. Тримати подалі від дітей і харчових продуктів. Одягати захисні рукавички та уникати попадання засобу в очі. У разі контакту з очима промити їх великою кількістю води. Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутися до лікаря. При отруєнні зателефонувати до служби екстреної медичної допомоги.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) Aqua, <% 5 Nonionic Active Matter, Sodium metasilicate pentahydrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Himayala Salt Extract, Herbal Resin Extract, Glycerin
Тип Очищувач поверхонь
Час застосування Універсальний

Продукти з цієї серії

Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись