Набір синіх медичних масок Unice, 5 шт

5 шт. Код 3346038
Продукт в наявності
Набір одноразових медичних масок UNICE ідеально комфортний для тих, кому необхідно проводити багато годин у масці. Гіпоалергенний трьохшаровий ультрам‘який матеріал не подразнює шкіру й не утруднює дихання, а еластичні петлі для вух не тиснуть і не натирають навіть під час спеки або тривалого носіння! Кожна маска має невидимий носовий фіксатор для ...щільної посадки на будь-який тип обличчя. Захищає від 99% бактерій і є надійним помічником у боротьбі з COVID-19 та іншими вірусами.
Для виробництва масок використовуються сертифіковані в Україні матеріали, що відповідають Європейському стандарту EN 14683.
Читати далі
Блакитний
BB0.9 балів
29
40
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Ретельно вимити руки з милом перед тим, як дістати маску з упаковки. Притулити маску до обличчя так, щоб вона закривала ніс та рот і, притримуючи її великими пальцями біля щік, вказівними розправити носовий фіксатор, аби він щільно прилягав до шкіри. Після цього надіти еластичні петлі маски на вуха. Змінювати маску потрібно протягом 2-4 годин. Використану маску, тримаючи за еластичні петлі, викинути в контейнер для сміття. Запобіжні заходи: Для одноразового використання. Лише для зовнішнього застосування. Тримати подалі від дітей.
Призначення Для захисту
Стать Унісекс
Тип Набір медичних масок
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись