Гель для прання чорних речей Unice, 1000 мл

1000 мл. Код 3729007
Продукт в наявності
Гель для прання чорних речей UNICE ефективно видаляє всі види плям, бруд і жир за температури 30-60 °C. Спеціальний склад засобу не пошкоджує тканини та білизну під час прання. Екологічно чиста формула забезпечує виведення плям із будь-яких чорних речей, зокрема й дитячих. Всі активні компоненти гелю повністю вимиваються з тканин під час полоскання...! Підходить як для машинного, так і для ручного прання.
Читати далі
BB6.0 балів
179
235
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Дозування на 4-5 кг білизни залежно від градусу жорсткості води (°Ж): при 1–8 °Ж (м’яка вода) використовувати 50 мл гелю UNICE. При жорсткості 8-20 °Ж (помірно жорстка) - 75 мл засобу. При жорсткості понад 20 °Ж (жорстка вода) – 100 мл засобу. Залити гель UNICE у відсік для основного циклу прання або у середній відсік залежно від моделі пральної машини. При пранні делікатних тканин наповнювати барабан речами не більше ніж наполовину. Перед вибором програми прання уважно прочитати інструкцію на речах, які потрібно випрати, звертаючи увагу на максимальну температуру прання. Для ручного прання використовувати 100 мл гелю на 10 літрів води. Запобіжні заходи: Уважно прочитати інструкцію із застосування. Не використовувати для очищення рук, обличчя, тіла та продуктів харчування. Тримати подалі від дітей і харчових продуктів. Уникати тривалого контакту рук із засобом, щоб захистити шкіру. Після використання вимити руки великою кількістю води. Уникати контакту з очима. У разі контакту промити очі великою кількістю води. Порожню тару відправити на переробку. При отруєнні зателефонувати до служби екстреної медичної допомоги. Попередження про небезпеку:H319 Викликає серйозне подразнення очей. P264 Після роботи з продуктом ретельно вимити обличчя та руки. P280 Використовувати захисні рукавички / захисний одяг / захист для очей / захист для обличчя. P305 + P351 + P338 ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити водою протягом кількох хвилин. При наявності контактних лінз необхідно зняти їх, якщо це легко зробити. Продовжувати промивання. P337 + P313 Якщо подразнення очей не зникає: Звернутися по медичну допомогу/ консультацію.
Призначення Для прання
Состав (INCI) Aqua, %5-%15 Anionic Active Matter, %5-%15 Nonionic Active Matter, Glycerine, Borax, Sodium Carbonate, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetrasodium EDTA, Benzyl Salicylate, Limonene.
Тип Гель для прання
Час застосування Універсальний

Продукти з цієї серії

Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись