Засіб для чищення вікон та скла Unice, 500 мл

500 мл. Код 3727008
Продукт в наявності
Потужна формула засобу UNICE HOME легко очищає та видаляє плями на склі та вікнах, забезпечуючи гігієнічне очищення та не залишаючи слідів. Кілька хвилин - і вікна та дзеркальні поверхні сяють чистотою без неприємних розводів.
BB4.0 балів
119
160
UAH
Iнша iнформацiя
Застосування Спосіб застосування: Розпилити засіб безпосередньо на забруднену поверхню, після чого протерти насухо чистою тканиною. Попередження про небезпеку: H319 Викликає серйозне подразнення очей. P101 Якщо необхідно звернутися до лікаря, мати при собі ємність або етикетку від виробу. P102 Зберігати в недоступному для дітей місці. P305 У разі контакту з очима: P351 Обережно промивати водою кілька хвилин. P337+P313 Якщо подразнення очей не проходить: звернутися до лікаря/по допомогу лікаря. Запобіжні заходи: Уважно прочитати інструкцію із застосування. Не використовувати для очищення рук, обличчя, тіла та продуктів харчування. Тримати подалі від дітей і харчових продуктів. Уникати тривалого контакту рук із засобом, щоб захистити шкіру. Після використання вимити руки великою кількістю води. Уникати контакту з очима. У разі контакту промити очі великою кількістю води. Пусту тару відправити на переробку. При отруєнні зателефонувати до служби екстреної медичної допомоги.
Призначення Для догляду за оселею
Состав (INCI) Aqua, Isopropyl Alcohol, Anionic Active Matter, Tetrasodium EDTA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Perfume, Benzophenone-4, CI 42090
Тип Средство для чистки стекол
Час застосування Універсальний
Написати відгук
Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтесь для написання відгуку

Може сподобатись